![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crazyeye | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: Manalapan, NJ, USA
|
|
Bio: I\'m a writer who loves to cook.
| |

| 94 | Road to Perdition (2002) - Feb 12, 2009 |
| 74 | Pay It Forward (2000) - Feb 12, 2009 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Feb 12, 2009 |
| 87 | War of the Worlds (2005) - Feb 12, 2009 |
| 72 | Maid in Manhattan (2002) - Feb 12, 2009 |
| 90 | Casino (1995) - Feb 12, 2009 |
| 88 | Poltergeist (1982) - Feb 12, 2009 |
| 74 | Sweet Home Alabama (2002) - Feb 12, 2009 |
| 88 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Feb 12, 2009 |
| 91 | Ratatouille (2007) - Feb 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |