![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
crbanet | |
![]() |
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: USA
|
|
Bio: http://www.myspace.com/coolcorey
http://www.last.fm/user/coreybanet | |

| 70 | Heat (1995) - May 17, 2008 |
| 78 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - May 17, 2008 |
| 85 | The Thing (1982) - May 17, 2008 |
| 57 | Hard Candy (2005) - May 17, 2008 |
| 89 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - May 17, 2008 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - May 17, 2008 |
| 65 | Broken Flowers (2005) - May 17, 2008 |
| 75 | Iron Man (2008) - May 17, 2008 |
| 80 | Stand by Me (1986) - Feb 22, 2008 |
| 88 | Dark City (1998) - Feb 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |