Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
creative
Movie Buff - 483 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: Portugal
Recent Rankings
90 Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007
60 Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007
65 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007
85 Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007
100 The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007
96 Inside Man (2006) - Aug 13, 2007
40 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
45 Hackers (1995) - Aug 13, 2007
70 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
70 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with creative. Why not go rank more films, then come back and check it out again?