![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
creck | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2574 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
|
|
Message Sent!
Bio: Дуърф
| |

| 70 | The Sucker (1965) - Feb 06, 2012 |
| 80 | The Yellow Sea (2010) - Feb 06, 2012 |
| 65 | The Three Musketeers (2011) - Feb 04, 2012 |
| 50 | Norwegian Wood (2010) - Feb 03, 2012 |
| 90 | The Chaser (2008) - Feb 03, 2012 |
| 75 | Suicide Kings (1997) - Feb 03, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Feb 01, 2012 |
| 80 | Citizen Kane (1941) - Jan 29, 2012 |
| 75 | Blue Valentine (2010) - Jan 29, 2012 |
| 70 | Mondays in the Sun (2002) - Jan 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |