![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
creedld | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Christchruch, Canterbury, New Zealand
|

| 95 | Kung Fu Panda (2008) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Chicken Run (2000) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Johnny English (2003) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Longest Yard (2005) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Blues Brothers (1980) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Happy Gilmore (1996) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Big Momma's House (2000) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Village (2004) - Aug 19, 2009 |
| 70 | 28 Weeks Later... (2007) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |