![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
creely | |
![]() |
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2010
|
|
Bio: I'm all about movies.
| |

| 95 | High Fidelity (2000) - Aug 23, 2010 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 19, 2010 |
| 90 | The Dead Girl (2006) - Aug 19, 2010 |
| 95 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 19, 2010 |
| 95 | Watchmen (2009) - Aug 19, 2010 |
| 90 | Cemetery Junction (2010) - Aug 09, 2010 |
| 85 | Jurassic Park (1993) - Aug 09, 2010 |
| 45 | Prom Night (2008) - Aug 09, 2010 |
| 60 | Loser (2000) - Aug 09, 2010 |
| 70 | American Wedding (2003) - Aug 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |