Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
crgcoulter
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Bristol, UK
Recent Rankings
92 The Hurt Locker (2009) - Feb 13, 2010
81 Invictus (2009) - Feb 13, 2010
77 WALL·E (2008) - Nov 09, 2009
85 About Schmidt (2002) - Nov 09, 2009
90 Barry Lyndon (1975) - Nov 09, 2009
89 Eyes Wide Shut (1999) - Nov 09, 2009
83 Good Will Hunting (1997) - Nov 04, 2009
66 Scream (1996) - Nov 04, 2009
97 Mystic River (2003) - Oct 12, 2009
94 The Wrestler (2008) - Oct 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with crgcoulter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?