![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cribro | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2012
Location: bursa, nil, Turkey
|

| 95 | 127 Hours (2010) - Feb 26, 2012 |
| 91 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 12, 2012 |
| 100 | Fitzcarraldo (1982) - Feb 09, 2012 |
| 75 | Die Hard (1988) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Snatch (2000) - Feb 06, 2012 |
| 91 | Inside Man (2006) - Feb 06, 2012 |
| 92 | Taxi Driver (1976) - Feb 06, 2012 |
| 80 | Sideways (2004) - Feb 06, 2012 |
| 91 | WALL·E (2008) - Feb 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |