crice93

crice93
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2012
Location: Coral Springs, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 77% Birdman (2014) - Rated 11 Nov 2014
89 46% Interstellar (2014) - Rated 11 Nov 2014
89 46% Boyhood (2014) - Rated 11 Nov 2014
90 58% Antichrist (2009) - Rated 11 Nov 2014
88 35% Under the Skin (2014) - Rated 26 Sep 2014
91 69% Spirited Away (2001) - Rated 21 Sep 2014
90 58% Princess Mononoke (1997) - Rated 21 Sep 2014
89 46% Fruitvale Station (2013) - Rated 04 Aug 2014
91 69% This Is 40 (2012) - Rated 29 Jul 2014
92 77% Stoker (2013) - Rated 01 Jul 2014