![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cridler | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: Australia
|

| 40 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 11, 2009 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Jan 11, 2009 |
| 50 | Big Daddy (1999) - Jan 11, 2009 |
| 50 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Jan 11, 2009 |
| 65 | The Birdcage (1996) - Jan 11, 2009 |
| 75 | Blow (2001) - Jan 11, 2009 |
| 50 | The Bone Collector (1999) - Jan 11, 2009 |
| 80 | Bottle Rocket (1996) - Jan 11, 2009 |
| 50 | Cast Away (2000) - Jan 11, 2009 |
| 5 | Chicago (2002) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |