Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cristi
Movie Buff - 269 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Un Chien Andalou (1929) - Sep 30, 2010
90 Limite (1931) - Jun 14, 2010
83 Ganga Bruta (1933) - Jun 14, 2010
75 Exemplo Regenerador (1919) - Jun 14, 2010
78 O Poeta do Castelo (1959) - Jun 14, 2010
93 Repulsion (1965) - Apr 12, 2010
90 Fear of Fear (1975) - Apr 10, 2010
89 Mephisto (1981) - Apr 10, 2010
99 Touch of Evil (1958) - Apr 10, 2010
95 A Trip to the Moon (1902) - Apr 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cristi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?