![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cristyflorin | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Romania
|

| 100 | Vincent (1982) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Corpse Bride (2005) - Jul 19, 2009 |
| 77 | Beetlejuice (1988) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Batman (1989) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Ed Wood (1994) - Jul 19, 2009 |
| 87 | Mars Attacks! (1996) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Sleepy Hollow (1999) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jul 19, 2009 |
| 94 | Edward Scissorhands (1990) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Room Service (1938) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |