![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
criteriamor | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: May 12, 2011
Location: Austin, Texas, USA
|

| 40 | Jane Eyre (2011) - May 27, 2011 |
| 85 | Hesher (2010) - May 14, 2011 |
| 85 | Chungking Express (1994) - May 13, 2011 |
| 73 | Black Swan (2010) - May 13, 2011 |
| 45 | Marie Antoinette (2006) - May 13, 2011 |
| 10 | The Virgin Suicides (1999) - May 13, 2011 |
| 20 | Lost in Translation (2003) - May 13, 2011 |
| 90 | Somewhere (2010) - May 13, 2011 |
| 10 | Micmacs (2009) - May 13, 2011 |
| 5 | Toy Story 3 (2010) - May 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |