crtten

crtten
Film Freak - 523 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2007
Location: Seattle, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% East of Eden (1955) - Rated 09 Apr 2012
80 89% The Godfather: Part II (1974) - Rated 09 Apr 2012
75 82% 127 Hours (2010) - Rated 09 Apr 2012
55 61% Twins (1988) - Rated 09 Apr 2012
80 89% Avatar (2009) - Rated 09 Apr 2012
80 89% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 09 Apr 2012
65 68% Rocky IV (1985) - Rated 09 Apr 2012
70 76% Das Boot (1981) - Rated 09 Apr 2012
25 1% Boogie Nights (1997) - Rated 09 Apr 2012
55 61% Toy Story 3 (2010) - Rated 09 Apr 2012