Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
crudo
Film Freak - 514 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Czech Republic
Message Sent!
500 characters left
Bio: web developer from prague, czech republic, europe, earth
Recent Rankings
85 Ed Wood (1994) - Aug 13, 2007
65 The Fugitive (1993) - Aug 13, 2007
85 Barton Fink (1991) - Aug 13, 2007
70 American History X (1998) - Aug 13, 2007
40 The Village (2004) - Aug 13, 2007
50 Die Another Day (2002) - Aug 13, 2007
65 Dances with Wolves (1990) - Aug 13, 2007
55 Kinsey (2004) - Aug 13, 2007
50 I, Robot (2004) - Aug 13, 2007
65 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with crudo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?