![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cruklic | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2008
Location: USA
|

| 100 | A Beautiful Mind (2001) - Nov 01, 2008 |
| 95 | Look Who's Talking (1989) - Nov 01, 2008 |
| 90 | Top Gun (1986) - Nov 01, 2008 |
| 10 | Shaun of the Dead (2004) - Nov 01, 2008 |
| 100 | Casablanca (1942) - Nov 01, 2008 |
| 85 | True Lies (1994) - Nov 01, 2008 |
| 80 | Titanic (1997) - Nov 01, 2008 |
| 75 | The Nutty Professor (1996) - Nov 01, 2008 |
| 75 | Sleepy Hollow (1999) - Nov 01, 2008 |
| 90 | Rent (2005) - Nov 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |