crv

crv
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% The Celebration (1998) - Rated 13 Feb 2012
80 37% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
81 50% Die Hard (1988) - Rated 13 Feb 2012
80 37% Amores Perros (2000) - Rated 13 Feb 2012
85 65% Last Man Standing (1996) - Rated 13 Feb 2012
80 37% X-Men: First Class (2011) - Rated 13 Feb 2012
89 83% Dracula (1992) - Rated 13 Feb 2012
85 65% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Feb 2012
85 65% Dead Poets Society (1989) - Rated 13 Feb 2012
85 65% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 13 Feb 2012