![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cryme | |
![]() |
Film Freak - 817 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 83 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 72 | All About Lily Chou-Chou (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |