![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cryptex | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2011
Location: Italy
|

| 90 | The Skin I Live In (2011) - Sep 26, 2011 |
| 90 | Sounds from a Town I Love (2001) - Sep 07, 2011 |
| 85 | Made in Dagenham (2010) - Sep 07, 2011 |
| 80 | Match Point (2005) - Sep 03, 2011 |
| 85 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 03, 2011 |
| 40 | Eragon (2006) - Sep 03, 2011 |
| 85 | Whatever Works (2009) - Sep 03, 2011 |
| 80 | Hairspray (2007) - Aug 21, 2011 |
| 85 | Waking Life (2001) - Aug 21, 2011 |
| 85 | Facing Windows (2003) - Aug 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |