csboyd

csboyd
Cinema Addict - 1002 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

22 45% Drinking Buddies (2013) - Rated 26 Mar 2014
36 82% Despicable Me (2010) - Rated 24 Sep 2013
33 71% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 24 Sep 2013
43 93% Bottle Rocket (1996) - Rated 24 Sep 2013
5% Superstar (1999) - Rated 24 Sep 2013
17% Max Payne (2008) - Rated 24 Sep 2013
32 70% Adventureland (2009) - Rated 24 Sep 2013
13% Idle Hands (1999) - Rated 24 Sep 2013
11 31% Double Jeopardy (1999) - Rated 24 Sep 2013
23 46% Old Yeller (1957) - Rated 24 Sep 2013