Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cshurshtopf
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: May 17, 2010
Location: Mississauga, Ontario, Canada
Recent Rankings
88 Papillon (1973) - May 31, 2011
91 The Holy Mountain (1973) - May 31, 2011
92 Santa sangre (1989) - May 31, 2011
84 No Country for Old Men (2007) - May 31, 2011
82 The Killing (1956) - May 31, 2011
87 Wise Blood (1979) - May 31, 2011
91 Marat/Sade (1967) - May 31, 2011
72 The Fugitive (1993) - May 31, 2011
52 Scream (1996) - May 31, 2011
73 City of God (2003) - May 31, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cshurshtopf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?