![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
csomay | |
![]() |
Cinema Addict - 1492 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2009
Location: Hungary
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Warrior (2011) - Feb 09, 2012 |
| 75 | Page Eight (2011) - Feb 06, 2012 |
| 70 | Contagion (2011) - Feb 04, 2012 |
| 95 | Beginners (2011) - Feb 02, 2012 |
| 70 | The Debt (2010) - Feb 01, 2012 |
| 60 | Cowboys & Aliens (2011) - Jan 21, 2012 |
| 85 | Moneyball (2011) - Jan 14, 2012 |
| 85 | Drive (2011) - Jan 11, 2012 |
| 85 | The Ides of March (2011) - Jan 08, 2012 |
| 90 | 50/50 (2011) - Jan 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |