Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
csteeg
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2011
Location: Netherlands
Recent Rankings
68 The Mask (1994) - Jan 26, 2011
30 9 (2009) - Jan 26, 2011
70 Equilibrium (2002) - Jan 26, 2011
60 The Island (2005) - Jan 26, 2011
70 The Sixth Sense (1999) - Jan 26, 2011
60 Natural Born Killers (1994) - Jan 26, 2011
85 Forrest Gump (1994) - Jan 26, 2011
50 Starship Troopers (1997) - Jan 26, 2011
55 I Spy (2002) - Jan 26, 2011
60 Dumbo (1941) - Jan 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with csteeg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?