![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
csutcliffe | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Sabrina (1995) - Mar 15, 2009 |
| 60 | Tin Cup (1996) - Mar 15, 2009 |
| 100 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Mar 15, 2009 |
| 90 | The Karate Kid, Part II (1986) - Mar 15, 2009 |
| 90 | Romancing the Stone (1984) - Mar 15, 2009 |
| 90 | The Hours (2002) - Mar 15, 2009 |
| 85 | Blast from the Past (1999) - Mar 15, 2009 |
| 85 | About a Boy (2002) - Mar 15, 2009 |
| 92 | The Human Stain (2003) - Mar 15, 2009 |
| 100 | Top Gun (1986) - Mar 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |