![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
csyo90 | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2010
Location: riverside, california, USA
|

| 100 | Night of the Living Dead (1968) - Feb 11, 2011 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Feb 11, 2011 |
| 90 | Kick-Ass (2010) - Feb 11, 2011 |
| 90 | 300 (2007) - Feb 11, 2011 |
| 45 | The Mummy Returns (2001) - Feb 11, 2011 |
| 40 | Napoleon Dynamite (2004) - Feb 11, 2011 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 11, 2011 |
| 90 | WALL·E (2008) - Feb 11, 2011 |
| 100 | Taken (2009) - Feb 11, 2011 |
| 90 | October Sky (1999) - Feb 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |