![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ct12587 | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
Location: Spain
|

| 85 | Mrs. Doubtfire (1993) - Dec 22, 2009 |
| 88 | Almost Famous (2000) - Dec 22, 2009 |
| 82 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Life Is Beautiful (1997) - Dec 22, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 22, 2009 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 22, 2009 |
| 80 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 22, 2009 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Dec 22, 2009 |
| 100 | The Wrestler (2008) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Dec 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |