Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cta
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Chicago, IL, USA
Recent Rankings
95 Citizen Kane (1941) - Feb 18, 2010
90 Back to the Future (1985) - Feb 18, 2010
100 Punch-Drunk Love (2002) - Feb 18, 2010
88 Amores Perros (2000) - Feb 18, 2010
0 Catwoman (2004) - Feb 18, 2010
90 Dawn of the Dead (1978) - Feb 18, 2010
89 Hard Boiled (1992) - Feb 18, 2010
89 The Darjeeling Limited (2007) - Feb 18, 2010
90 Toy Story 2 (1999) - Feb 18, 2010
1 Batman & Robin (1997) - Feb 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cta. Why not go rank more films, then come back and check it out again?