cterbeek

cterbeek
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 39% A History of Violence (2005) - Rated 17 Oct 2007
85 33% WarGames (1983) - Rated 17 Oct 2007
92 53% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 17 Oct 2007
93 55% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 17 Oct 2007
90 48% Gangs of New York (2002) - Rated 17 Oct 2007
96 76% As Good As It Gets (1997) - Rated 17 Oct 2007
99 83% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 17 Oct 2007
60 2% School of Rock (2003) - Rated 17 Oct 2007
72 7% Face/Off (1997) - Rated 17 Oct 2007
95 65% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 17 Oct 2007