![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ctham | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2008
Location: USA
|

| 85 | No Country for Old Men (2007) - Apr 02, 2008 |
| 99 | North by Northwest (1959) - Mar 19, 2008 |
| 50 | Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007) - Mar 19, 2008 |
| 90 | Murmur of the Heart (1971) - Feb 22, 2008 |
| 81 | Michael Clayton (2007) - Feb 22, 2008 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Feb 08, 2008 |
| 80 | Shaun of the Dead (2004) - Feb 08, 2008 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Feb 08, 2008 |
| 95 | Infernal Affairs (2002) - Feb 08, 2008 |
| 70 | The Day After Tomorrow (2004) - Feb 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |