![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ctmurphy | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
Location: MN
|

| 95 | Aliens (1986) - Aug 21, 2007 |
| 100 | Blade Runner (1982) - Aug 21, 2007 |
| 95 | Children of a Lesser God (1986) - Aug 21, 2007 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 21, 2007 |
| 100 | Wings of Desire (1987) - Aug 21, 2007 |
| 100 | Manhattan (1979) - Aug 21, 2007 |
| 85 | Die Hard 2 (1990) - Aug 21, 2007 |
| 80 | Speed (1994) - Aug 21, 2007 |
| 85 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 21, 2007 |
| 90 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |