![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ctrout | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: Pennsylvania, USA
|
|
Bio: I love movies, books, music, and people who love the same things.
| |

| 89 | Predator (1987) - Jan 25, 2010 |
| 89 | Patton (1970) - Jan 25, 2010 |
| 89 | 9 to 5 (1980) - Jan 25, 2010 |
| 89 | The Green Mile (1999) - Jan 25, 2010 |
| 89 | A Christmas Story (1983) - Jan 25, 2010 |
| 90 | The Poseidon Adventure (1972) - Jan 25, 2010 |
| 90 | Hello, Dolly! (1969) - Jan 25, 2010 |
| 90 | From Russia with Love (1963) - Jan 25, 2010 |
| 90 | Foreign Correspondent (1940) - Jan 25, 2010 |
| 90 | Antz (1998) - Jan 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |