cubania

cubania
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 57% The Last Samurai (2003) - Rated 16 Apr 2011
75 57% Downfall (2004) - Rated 16 Apr 2011
85 96% Gladiator (2000) - Rated 16 Apr 2011
80 84% Field of Dreams (1989) - Rated 16 Apr 2011
70 30% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 16 Apr 2011
70 30% Hancock (2008) - Rated 16 Apr 2011
70 30% Toy Story (1995) - Rated 16 Apr 2011
80 84% Scarface (1983) - Rated 16 Apr 2011
75 57% Jarhead (2005) - Rated 16 Apr 2011
75 57% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 16 Apr 2011