![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cubsmodano | |
![]() |
Film Freak - 552 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2009
Location: Valparaiso, IN/Porter, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Lover of all things film, music, literature, comics, sports, etc.
| |

| 61 | The Brady Bunch Movie (1995) - Feb 15, 2010 |
| 68 | I Am Legend (2007) - Feb 15, 2010 |
| 59 | Glengarry Glen Ross (1992) - Feb 15, 2010 |
| 57 | Panic Room (2002) - Feb 15, 2010 |
| 77 | Buffy the Vampire Slayer (1992) - Feb 15, 2010 |
| 88 | The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 15, 2010 |
| 89 | The Thing (1982) - Feb 15, 2010 |
| 86 | The Blob (1958) - Feb 15, 2010 |
| 72 | Commando (1985) - Feb 15, 2010 |
| 57 | Primal Fear (1996) - Feb 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |