![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cudsy1 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2010
Location: Sale, Cheshire, UK
|

| 90 | Serenity (2005) - Oct 13, 2010 |
| 60 | 12 Monkeys (1995) - Oct 13, 2010 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - Oct 13, 2010 |
| 74 | Donnie Brasco (1997) - Oct 13, 2010 |
| 68 | The Pursuit of Happyness (2006) - Oct 13, 2010 |
| 78 | The Sixth Sense (1999) - Oct 13, 2010 |
| 87 | Caddyshack (1980) - Oct 13, 2010 |
| 25 | Scream (1996) - Oct 13, 2010 |
| 5 | Starship Troopers (1997) - Oct 13, 2010 |
| 75 | The Bourne Identity (2002) - Oct 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |