Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cue_meanie
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
88 The Bourne Identity (2002) - Sep 12, 2011
82 Be Cool (2005) - Sep 12, 2011
82 GoldenEye (1995) - Sep 12, 2011
90 Unbreakable (2000) - Sep 12, 2011
84 The Recruit (2003) - Sep 12, 2011
96 Old School (2003) - Sep 12, 2011
96 Inside Man (2006) - Sep 12, 2011
94 The Usual Suspects (1995) - Sep 12, 2011
90 Jerry Maguire (1996) - Sep 12, 2011
88 The Waterboy (1998) - Sep 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cue_meanie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?