![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cullencowan | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2009
Location: austin, tx, USA
|

| 93 | You've Got Mail (1998) - Mar 15, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Mar 15, 2009 |
| 91 | The Breakfast Club (1985) - Mar 15, 2009 |
| 92 | Annie Hall (1977) - Mar 15, 2009 |
| 94 | Gone Baby Gone (2007) - Mar 15, 2009 |
| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 15, 2009 |
| 93 | The Frighteners (1996) - Mar 15, 2009 |
| 92 | Big Daddy (1999) - Mar 15, 2009 |
| 99 | Cinderella Man (2005) - Mar 15, 2009 |
| 90 | The Hunted (2003) - Mar 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |