![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cult_of_same | |
![]() |
Film Freak - 827 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2008
Location: USA
Age: 28
Gender: Female
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Back to the Future (1985) - Mar 04, 2009 |
| 40 | Gremlins (1984) - Mar 04, 2009 |
| 40 | Cinderella (1950) - Mar 04, 2009 |
| 30 | Deja Vu (2006) - Mar 04, 2009 |
| 50 | When Harry Met Sally... (1989) - Mar 04, 2009 |
| 55 | Philadelphia (1993) - Mar 04, 2009 |
| 55 | Thirteen (2003) - Mar 04, 2009 |
| 55 | Rock Star (2001) - Mar 04, 2009 |
| 55 | Hocus Pocus (1993) - Mar 04, 2009 |
| 20 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Mar 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |