cumulus9

cumulus9
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Occasional movie watcher.

more Recent Ratings

90 82% The Tailor of Panama (2001) - Rated 29 Aug 2008
88 71% The Birdcage (1996) - Rated 29 Aug 2008
85 64% Liar Liar (1997) - Rated 29 Aug 2008
80 53% Starsky & Hutch (2004) - Rated 29 Aug 2008
65 15% A Clockwork Orange (1971) - Rated 29 Aug 2008
88 71% Flatliners (1990) - Rated 15 Dec 2007
84 60% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 15 Dec 2007
75 42% Brokeback Mountain (2005) - Rated 15 Dec 2007
80 53% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 15 Dec 2007
90 82% The Devil's Advocate (1997) - Rated 15 Dec 2007