![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
curl | |
![]() |
Film Freak - 513 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: Sweden
|

| 84 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 24, 2009 |
| 75 | All Quiet on the Western Front (1930) - Nov 24, 2009 |
| 80 | The Deer Hunter (1978) - Nov 24, 2009 |
| 74 | The Fall (2008) - Nov 23, 2009 |
| 84 | Donnie Darko (2001) - Nov 23, 2009 |
| 74 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Nov 23, 2009 |
| 70 | Thirteen (2003) - Nov 23, 2009 |
| 60 | Click (2006) - Nov 23, 2009 |
| 58 | Kiss of the Dragon (2001) - Nov 23, 2009 |
| 65 | Ichi the Killer (2001) - Nov 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |