![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
curlybrian | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2009
Location: USA
|

| 93 | Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Sep 24, 2009 |
| 90 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Sep 24, 2009 |
| 100 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Sep 24, 2009 |
| 95 | Airplane II: The Sequel (1982) - Sep 24, 2009 |
| 100 | Airplane! (1980) - Sep 24, 2009 |
| 82 | The Green Mile (1999) - Sep 24, 2009 |
| 90 | When a Stranger Calls (2006) - Sep 24, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Sep 24, 2009 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 24, 2009 |
| 93 | Meet the Fockers (2004) - Sep 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |