![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
currentphase | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2010
Location: Boca Raton, FL, USA
|
|
Bio: alexgomezh.tumblr.com
| |

| 95 | Kick-Ass (2010) - Mar 09, 2011 |
| 100 | Black Swan (2010) - Mar 09, 2011 |
| 99 | Mystic River (2003) - Oct 26, 2010 |
| 91 | Get Shorty (1995) - Oct 21, 2010 |
| 89 | The Other Boleyn Girl (2008) - Oct 21, 2010 |
| 92 | Mission: Impossible (1996) - Oct 21, 2010 |
| 99 | Calendar Girls (2003) - Oct 21, 2010 |
| 89 | Legally Blonde (2001) - Oct 21, 2010 |
| 100 | Baraka (1992) - Oct 21, 2010 |
| 87 | The Full Monty (1997) - Oct 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |