![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
curtis00 | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: USA
|

| 65 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Planet of the Apes (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Hitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | My Summer of Love (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Distant (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |