Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cush
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Boston, MA, USA
Recent Rankings
82 The Negotiator (1998) - Aug 18, 2009
84 Cruel Intentions (1999) - Aug 18, 2009
88 American Beauty (1999) - Aug 18, 2009
79 American Pie (1999) - Aug 18, 2009
86 The Family Stone (2005) - Aug 18, 2009
88 The Blair Witch Project (1999) - Aug 18, 2009
87 Zodiac (2007) - Aug 18, 2009
83 Cloverfield (2008) - Aug 18, 2009
85 The Breakfast Club (1985) - Aug 18, 2009
85 40 Days and 40 Nights (2002) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cush. Why not go rank more films, then come back and check it out again?