Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cutice76
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2006
Bio: No information
Recent Rankings
80 Stranger Than Fiction (2006) - Aug 22, 2007
84 Blades of Glory (2007) - Aug 22, 2007
81 The Simpsons Movie (2007) - Aug 19, 2007
78 The Squid and the Whale (2005) - Aug 19, 2007
80 Tomorrow Never Dies (1997) - Aug 19, 2007
78 American Psycho (2000) - Aug 19, 2007
83 The Island (2005) - Aug 19, 2007
78 Red Eye (2005) - Aug 19, 2007
83 Hoodwinked (2005) - Aug 19, 2007
81 The Benchwarmers (2006) - Aug 19, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cutice76. Why not go rank more films, then come back and check it out again?