![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cuttlehawk | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2011
Location: Glenrothes, Fife, UK
|

| 93 | Monsters, Inc. (2001) - Apr 21, 2012 |
| 94 | Moon (2009) - Apr 21, 2012 |
| 90 | 8 Mile (2002) - Aug 02, 2011 |
| 92 | Training Day (2001) - Aug 02, 2011 |
| 89 | Starship Troopers (1997) - Aug 02, 2011 |
| 91 | Avatar (2009) - Aug 02, 2011 |
| 95 | Dead Poets Society (1989) - Aug 02, 2011 |
| 93 | Good Will Hunting (1997) - Aug 02, 2011 |
| 78 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 01, 2011 |
| 91 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |