![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cwchapma | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2009
Location: Canada
|

| 97 | The Matrix (1999) - Oct 31, 2009 |
| 97 | Simon Birch (1998) - Oct 31, 2009 |
| 92 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 31, 2009 |
| 85 | Cast Away (2000) - Oct 31, 2009 |
| 50 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 31, 2009 |
| 50 | Herbie Goes to Monte Carlo (1977) - Oct 31, 2009 |
| 90 | Ocean's Thirteen (2007) - Oct 31, 2009 |
| 85 | Twister (1996) - Oct 31, 2009 |
| 75 | Into the Wild (2007) - Oct 31, 2009 |
| 10 | Rocky Balboa (2006) - Oct 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |