![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cwire4 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: Augusta, Georgia, USA
|

| 80 | Crocodile Dundee (1986) - Aug 09, 2009 |
| 90 | Serenity (2005) - Aug 09, 2009 |
| 92 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 09, 2009 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 09, 2009 |
| 80 | Independence Day (1996) - Aug 09, 2009 |
| 75 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 09, 2009 |
| 72 | Scream (1996) - Aug 09, 2009 |
| 82 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - Aug 09, 2009 |
| 95 | American Gangster (2007) - Aug 09, 2009 |
| 85 | Beauty and the Beast (1991) - Aug 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |