Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cwk4328
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
72 Beetlejuice (1988) - Nov 30, 2007
68 Beethoven (1992) - Nov 30, 2007
70 GoldenEye (1995) - Nov 30, 2007
82 Man on Fire (2004) - Nov 30, 2007
80 Clueless (1995) - Nov 30, 2007
70 Jurassic Park (1993) - Nov 30, 2007
76 Speed (1994) - Nov 30, 2007
85 Grease (1978) - Nov 30, 2007
70 Meet the Fockers (2004) - Nov 30, 2007
90 My Cousin Vinny (1992) - Nov 30, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cwk4328. Why not go rank more films, then come back and check it out again?