![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cwstrat | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2008
Location: USA
|

| 100 | Bad Taste (1987) - Feb 22, 2008 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Feb 22, 2008 |
| 75 | Collateral (2004) - Feb 22, 2008 |
| 25 | Flesh Gordon (1974) - Feb 22, 2008 |
| 50 | Van Helsing (2004) - Feb 22, 2008 |
| 100 | The Usual Suspects (1995) - Feb 22, 2008 |
| 100 | Lethal Weapon (1987) - Feb 22, 2008 |
| 15 | Gothika (2003) - Feb 22, 2008 |
| 75 | Hook (1991) - Feb 22, 2008 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Feb 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |