![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cybe | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Man Who Would Be King (1975) - Oct 29, 2009 |
| 89 | Gran Torino (2008) - Mar 14, 2009 |
| 76 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Mar 14, 2009 |
| 83 | The Game (1997) - Mar 14, 2009 |
| 55 | Waterworld (1995) - Sep 05, 2008 |
| 75 | Natural Born Killers (1994) - Sep 05, 2008 |
| 74 | Snatch (2000) - Sep 05, 2008 |
| 76 | The Shining (1980) - Sep 05, 2008 |
| 66 | Lost in Translation (2003) - Sep 05, 2008 |
| 55 | Splash (1984) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |